ثورین: تفاوت بین نسخه‌ها

از دانشنامه والیمار
(صفحه‌ای جدید با '" اين نام من نيست..." [[|تورين تورامبار]] [[|فرزندان هورين]] [[|تورين]] در [[|ناگوتروند]] هن...' ایجاد کرد)
 
 
(۲ نسخهٔ میانیِ همین کاربر نمایش داده نشده است)
سطر ۱: سطر ۱:
" اين نام من نيست..."
+
<blockquote>«این نام من نیست...»{{سخ}}
[[تورين تورامبار]]
+
-[[تورین تورامبار]]، [[فرزندان هورین]]، [[تورین]] در [[ناگوتروند]]</blockquote>
[[فرزندان هورين]]
 
[[تورين]] در [[ناگوتروند]]
 
  
هنگامي كه [[تورين]] به كمك [[گوينور]] به [[ناگوتروند]] رفت، او سعي كرد با تغيير هويت خود را از [[نفرين مورگوت]] پنهان كند ، و خود را [[آگارواين]] پسر [[اومارت]] خواند. [[الف هاي ناگوتروند]] او را پذيرفتند، و او در ميانشان از عزت و احترام زيادي برخوردار شد، و معمولا به او لقب [[آدانه‌دل]] "[[الف-آدمي]]" يا [[مورمگيل]] "[[سيه تيغ]]" را ميدادند.
+
هنگامی که [[تورین]] به کمک [[گوینور]] به [[ناگوتروند]] رفت، او سعی کرد با تغییر هویت خود را از [[نفرین مورگوت]] پنهان کند ، و خود را [[آگارواین]] پسر [[اومارت]] خواند. [[الف‌های ناگوتروند]] او را پذیرفتند، و او در میانشان از عزت و احترام زیادی برخوردار شد، و معمولا به او لقب [[آدانه‌دل]] "[[الف-آدمی]]" یا [[مورمگیل]] "[[سیه تیغ]]" را میدادند.
[[فينديولاس]] دختر شاه [[اورودرت]] از [[ناگوتروند]] بود، و او و [[تورين]] كم كم با هم نزديك شدند. به گمان اينكه [[تورين]] چيزهايي از گذشته ي خود را پنهان مي كند نام جديدي به او داد: [[ثورين]]، در [[زبان الفي]] به معناي "[[راز]]". [[تورين]] به خاطر اينكه او تا اين اندازه به نام واقعي او نزديك شده بسيارشگفت زده شد،اما با اين وجود او به پنهان كردن رازهايش ادامه داد تا آنكه [[گويندور]] هويت واقعي او يعني [[تورين]] فرزند [[هورين]] از [[دور-لومين]] را فاش كرد.
+
[[فیندیولاس]] دختر شاه [[اورودرت]] از [[ناگوتروند]] بود، و او و [[تورین]] کم کم با هم نزدیک شدند. به گمان اینکه [[تورین]] چیزهایی از گذشته ی خود را پنهان می‌کند نام جدیدی به او داد: [[ثورین]] {{انگلیسی|Thurin}}، در [[زبان الفی]] به معنای "[[راز]]". [[تورین]] به خاطر اینکه او تا این اندازه به نام واقعی او نزدیک شده بسیارشگفت زده شد، اما با این وجود او به پنهان کردن رازهایش ادامه داد تا آنکه [[گویندور]] هویت واقعی او یعنی [[تورین]] فرزند [[هورین]] از [[دور-لومین]] را فاش کرد.
 +
 
 +
[[رده:اداین]]

نسخهٔ کنونی تا ‏۱۷ ژانویهٔ ۲۰۱۰، ساعت ۱۲:۳۴

«این نام من نیست...»
-تورین تورامبار، فرزندان هورین، تورین در ناگوتروند

هنگامی که تورین به کمک گوینور به ناگوتروند رفت، او سعی کرد با تغییر هویت خود را از نفرین مورگوت پنهان کند ، و خود را آگارواین پسر اومارت خواند. الف‌های ناگوتروند او را پذیرفتند، و او در میانشان از عزت و احترام زیادی برخوردار شد، و معمولا به او لقب آدانه‌دل "الف-آدمی" یا مورمگیل "سیه تیغ" را میدادند. فیندیولاس دختر شاه اورودرت از ناگوتروند بود، و او و تورین کم کم با هم نزدیک شدند. به گمان اینکه تورین چیزهایی از گذشته ی خود را پنهان می‌کند نام جدیدی به او داد: ثورین (به زبان انگلیسی: Thurin)، در زبان الفی به معنای "راز". تورین به خاطر اینکه او تا این اندازه به نام واقعی او نزدیک شده بسیارشگفت زده شد، اما با این وجود او به پنهان کردن رازهایش ادامه داد تا آنکه گویندور هویت واقعی او یعنی تورین فرزند هورین از دور-لومین را فاش کرد.